Förtroendevalda hos Region Västerbotten

Mikael Abrahamsson (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Adjungerade/insynsplatser Förbundsstyrelsen Adjungerad 2015-02-05 - 2018-12-31
Förbundsfullmäktige Ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Förbundsstyrelsen Ersättare 2015-02-05 - 2018-12-31
Primärkommunala delegationen Ersättare 2017-05-31 - 2018-12-31